Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Mixed Use Part VIII

Pięć wspaniałych projektów mieszanych z początku tego roku dla naszej 8.
selekcji.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Lofty szklane / Front Studio Architects Firma Glass Lofts została powołana przez Friendship Development Associates (FDA) jako centralny uczestnik programu rewitalizacji społeczności.
Jest to nowa mieszana konstrukcja składająca się z przestrzeni roboczych artysty o powierzchni 39 000 m., 18 kondominium typu loft, sprzedaży detalicznej i przestrzeń restauracyjna, biura FDA i przestrzeń społeczna o elastycznym wykorzystaniu.
Szklane lofty mieszczą się w centrum dzielnicy sztuki Penn Avenue, a efektem jest proces planowania oparty na społeczności, aktywnie angażujący okolicznych mieszkańców, artystów i właścicieli firm w rozwój projektu (czytaj dalej.) Building 115 / Graham Baba Architects Celem projektu Graham Baba Architects of Building 115 było uznanie wyjątkowych wymagań miejsca, zapewnienie unikalnego rozwiązania dla mieszkań w miejskim centrum oraz ścisła współpraca z klientem, wykonawcą i architektem.
Powstały budynek wielofunkcyjny obejmuje powierzchnię handlową, 2 biura handlowe i lokal mieszkalny.
Budynek 115 niedawno otrzymał AIA Seattle Honor Commendation Award (czytaj więcej.) Ulica Smetanina / Aleksandar Savikin Budynek znajduje się w elitarnej i bardzo cichej części Belgradu (Dedinje), zwanej najpiękniejszą i najbardziej zieloną częścią miasta niedawno wybudowane i przedwojenne wille.
Ulica Smetanina to budynek mieszkalno-usługowy, który obejmuje 14 mieszkań, jedno małe mieszkanie i biuro.
Wszystkie apartamenty i przestrzeń biurowa na parterze mają dostęp do dużej przestrzeni w ogrodzie (czytaj więcej.) Budynek ze szkła południowo-wschodniego / Architektura sanders Pace Southeastern Glass Building to obiekt wielofunkcyjny w Knoxville w stanie Tennessee.
Zaprojektowany przez Sanders Pace Architecture projekt znajduje się na skrzyżowaniu bramy w centrum miasta, w unikalnym zabytkowym budynku w kształcie płaskiego żelaza.
Podążaj za przerwą na rysunki, fotografie i dalszy opis projektu (czytaj więcej.) Centralny St.
Giles Court / Renzo Piano & Fletcher Priest Architects Proponowana koncepcja witryny polegała na przekształceniu biurowca jednorazowego użytku w prawdziwie mieszany rozwój użytkowania włączenie do użytku biurowego, handlowego, restauracyjnego i mieszkalnego; dążenie do stworzenia nowego miejsca docelowego zintegrowanego z obszarem lokalnym (czytaj więcej.)
[podobne: mrówka sulejów, fotel uszak swarzędz, posadzki epoksydowe ]

Powiązane tematy z artykułem: fotel uszak swarzędz mrówka sulejów posadzki epoksydowe