Budownictwo i architektura : Przewodnik po wakacyjnych upominkach architekta 2017

Zima jest tutaj, na ulicach jest pełno świątecznych świateł, a ekspozycje sklepów ozdobione są opakowanymi na prezent gadżetami, co musi oznaczać tylko jedno – sezon świąteczny jest już za nami! Architekci, Blogu, otoczyli Cię: nasz przewodnik z prezentami świątecznymi 2017 oferuje ponad 40 pomysłów, z darami od lekko zwariowanych do delikatnie zaprojektowanych.
W tym roku lista zawiera asortyment konkretnych mebli i dodatków, inspirowaną ramą kosmiczną biżuterię i architektoniczne elementy budowlane.
Bez zbędnych ceregieli niech zakupy rozpoczną się! Sea on Concrete Phone Case / Cafelab via Society6 35,99 $, Society6Dla brutalistycznego kochanka wewnątrz! Grafika na obudowie telefonu ma wylany betonowy nadruk, zmiękczony przez pasek seledynowy na dole – idealny dla wszystkich fanów Le Corbusiera.
Trenerzy masajscy / Wspólne projekty za pośrednictwem Dover Street Market 376- 390 USD, Dover Street Market Prosta konstrukcja Trener Common Projects uczynił z nich ikonę nowoczesnego wzornictwa Eames Lounger eleganckich trampek .
Gładkie wzornictwo jest zepsute tylko przez unikalny numer seryjny buta, nadrukowany na pięcie złotą folią dla minimalnego i tajemniczego wyglądu.
1: 100 Akcesoria architektoniczne (sezonowe) / Terada Mokei przez Teradę Mokei 13,39 $, Terada MokeiDodatek sezonowy do 1: 100 modeli z tymi skalowanymi wycięciami papieru dla rodzin korzystających ze śniegu i drzew pokrytych płatkami śniegu.
Jeśli czujesz się kreatywny, mogą nawet udekorować Twoje świąteczne karty w tym roku! 1: 100 Akcesoria do modeli architektonicznych (kwiat wiśni) / Terada Mokei za pośrednictwem Terady Mokei 13,39 $, Terada MokeiInny zestaw akcesoriów papierowych w skali 1: 100 do modeli architektonicznych, przepiękne, przycięte kwiaty wiśni wprowadzają magię wiosny do sceny.
Geometryczna biżuteria / Tuza przez Tuzę + 69 Ceny około 50 $.
300 USD, TuzaTuza oferuje czytelnikom Blogu 10% rabatu na swoje produkty za pomocą kodu Blogu przy kasie.
Ich mankietowy mankiet, mankiet słoneczny i kolczyki Taurus to tylko niektóre z projektów, które szczególnie podobają nam się w ich wyjątkowej i minimalistycznej formie.
Aalto Vase / Alvar Aalto za 75 USD za MoMA.
175 dolarów, wazon MoMAAlvar Aalto, pierwotnie prezentowany na Światowych Targach w 1937 roku, jest ikonicznym projektem, z którego każdy może być dumny.
80 lat później i nadal jest bestsellerem w kolekcji MoMA.Blockitecture / James Paulius za pośrednictwem Area Ware + 69 zestawów od 25 $, Area WareArchitectural bloki konstrukcyjne, tylko dlatego, że tak naprawdę nigdy nie dorastaliśmy.
Ich projekty to Habitat , Garden City i Brutalizm .
Woreczki na monety / blok budowlany za pomocą Building Block 295 USD, Block Building W gładkiej czarnej skórze, etui z naszyjnikiem itp.
Mogą pomieścić wszystkie.
Dodatki.
w geometrycznych, odłączanych woreczkach, które można usunąć i używać niezależnie od siebie.
Wyszukiwarka Sekcji Złotniczej / Parsons i Charlesworth za pośrednictwem Magazynu Obszaru 12 USD, Magazyn ObszaruNie znajdź proporcjonalne piękno w przyrodzie i otoczeniu za pomocą złotej wyszukiwarki wykrojów.
Tylko 85 x 54 mm, ten akwafortowy laserem akrylowy jest tego samego rozmiaru co karta kredytowa, co oznacza, że możesz go nosić ze sobą gdziekolwiek jesteś.
Inspirowane spinki do mankietów / Cffs za pośrednictwem Cffs + 69 Ceny od 40 $, CffsKiedy architekt zaczyna projektować spinki do mankietów , otrzymujesz akcesoria inspirowane ramami przestrzennymi i diagramami.
Geometryczne projekty przemawiają poprzez swoją formę , aby zapewnić zawiłe, nowoczesne akcesoria.
Wygodne betonowe kolczyki / Mica Rica za pośrednictwem Etsy 13,98 USD, EtsyTe szare i miedziane kolczyki są wykonane ręcznie z cementu, tworząc sześciokąty, które pojawiają się zanurzone w miedzi.
Z czasem cement będzie naturalnie ciemnieć, gdy wejdzie w kontakt ze skórą, tworząc kawałek, który się zmienia i jest unikalny dla ciebie.AR (T) CHITECTURE / Desplans przez Desplans + 69 wydruków z 82,50 dolarów, DesplansDesplan.
niewidoczna praca architektów od wczesnych etapów projektu.
Podpisane przez samych architektów robią prawdziwie osobisty prezent i dają wgląd w abstrakcyjne początki budynku.
Dos.
Adaptable Backpack / The Atelier Yul przez The Atelier 510 USD, The Atelier YulDesigned autorstwa twórców, dla twórców.
Ręcznie wykonany skórzany plecak posiada regulowane paski do przechowywania planów architektonicznych, statywów lub wielkoformatowych rysunków, które pasują do najbardziej stylowych architektów.NYC Skyline Jigsaw / New York Puzzle Company przez Fab 8 dolarów, puzzle FabA do zastanowienia nad ogniem po dniu rygorystyczne otwieranie prezentów.
Wyrzynarka przedstawia ilustrację stale rosnącej panoramy śródmieścia Manhattanu w jasnych i odważnych kolorach – z zaledwie 100 częściami, aby zadowolić bardziej amatorskich amatorów łamigłówek wśród nas.
Betonowe donice geometryczne / Różne za pomocą Etsy + 69
[przypisy: kubik betonu cena, olx jelenia góra, węglobud ]

Powiązane tematy z artykułem: kubik betonu cena olx jelenia góra węglobud