Budownictwo i architektura : UMAMI Burger Prototype / Kanner Architects

Kanner Architekci Kanner Architects współpracuje z Grupą UMAMI, tworząc restaurację koncepcyjną UMAMI KO (U-ko).
Modułowa buda z burgerami ma zasiedlać miejskie otoczenie na całym świecie, tworząc wygodne wnętrze / zewnętrzną atmosferę w przyjaznej dla środowiska strukturze.
Architekci: Kanner Architects Klient: Umami Group Obszar projektu: 2240 m Kanner Architekci Właściciel wyobrażał sobie zrównoważoną restaurację jako szałas.
Duże, przestronne otwory zalewają wnętrze jadalni i baru naturalnym światłem, wizualnie łącząc klientów z zewnętrznym tarasem i otaczającym je kontekstem.
Wewnętrzny ogród stanowi rdzeń budynków, rozprowadzając dodatkowe elementy naturalne w całym wejściu, kuchni, barze, jadalni i pomieszczeniach usługowych.
.
Kanner Architekci U-Ko wrażliwe ekologicznie doświadczenie jest zasilane przez fotowoltaiczny układ słoneczny, który jest zintegrowany z zewnętrzną obudową z poddanego recyklingowi stalą.
Prototyp budynku jest energooszczędny i wydajny.
Okiennice z recyklingu papieru z recyklingu zapewniają dodatkową elastyczność modułowej elewacji.
Dodatkowe materiały z recyklingu obejmują certyfikowane przez FSC drewniane ściany zewnętrzne i wewnętrzne, podłogi z twardego drewna z certyfikatem FSC, drewniany pokład z odzysku, płytę bambusową i włóknistą, zużyte blaty z odpadów aluminiowych oraz nawierzchnie z trawy do parkowania.
Klienci zamawiają i płacą za posiłki za pomocą innowacyjnego tabletu z ekranem dotykowym Umami, umieszczonego przy każdym stole.
Wpływy są wysyłane bezpośrednio na adres e-mail klienta, co dodatkowo zmniejsza wpływ U-Ko na środowisko.
Wolnostojąca konstrukcja zapewnia 50 miejsc wewnątrz i 80 na zewnątrz.
Modułowa konstrukcja pozwala na dodatkowe rozszerzenia do budynku i różnorodne unikalne konfiguracje, aby wykorzystać każdą konkretną lokalizację.
Konstrukcja jest uniesiona z ziemi, więc fundament może być unikalny dla witryny i nie wpływać na system modułowy.
[przypisy: mrówka zduńska wola, meble cuba, olx pl lublin ]

Powiązane tematy z artykułem: meble cuba mrówka zduńska wola olx pl lublin