Budownictwo wczoraj i dzis : Urban Crossing / Aedas

Dzięki uprzejmości Aedas Anchoring na końcu proponowanej głównej osi detalicznej Hongqiao w Szanghaju oraz z kanałem wijącym się przez północną krawędź tego miejsca, Linkong Block 10-1 Development jest miejscem docelowym dla ludzi w ramach Linkong Business Park.
Program rozwoju Urban Crossing. Wymaga butikowego miejskiego projektu wielofunkcyjnego z biurem, sklepem, galerią, centrum konferencyjnym i wodnym deptakiem.
Ta koncepcja autorstwa Aedas ma na celu stworzenie zupełnie nowego punktu orientacyjnego, który dodatkowo zapewnia silną obecność obywatelską dzięki kultowej formie i bogatemu zestawowi programów.
Przedstawiany jako Gateway of Hongqiao Airport Transportation Hub, uważa się, że projekt generuje synergię z działań publicznych i komercyjnych.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Zgodnie z metaforycznym obrazem z wymaganiami funkcjonalnymi w ograniczonym zakresie witryny, koncepcja umieszcza serię pionowych forów i etapów, wykorzystując łączące się ze sobą warstwy platform, utrzymując jednocześnie silną obecność bramy.
Platformy te umożliwiają dostęp i oferują różne widoki na różnych poziomach i lokalizacjach.
Urban Crossing to również dynamiczna mieszanka miejskiego forum, okien, sceny i obserwatorium, zapewniająca platformy dla różnych aktywności w ciągu dnia.
Dzięki uprzejmości Aedas Formularz składa się z dwóch biurowców połączonych dwiema plecionymi platformami na wyższych i niższych piętrach.
Platformy łączą się z przesunięciem kierunkowym północ-południe na wieżach, aby zakończyć koncepcję portalu.
Podwyższone połączenia uzupełniają tę ikoniczną formę, a połączenia ukośne otrzymują ruchy cyrkulacyjne z trzech różnych osi i rozprowadzają ludzi na różne platformy.
Prosty sposób zmiany i łączenia wzbogaca ogólną jakość przestrzenną, jednocześnie satysfakcjonując użytkowników.
wymagania funkcjonalne i zapewniające miejsce do dryftu.
Urban Crossing jest w stanie zorganizować wiele ważnych wydarzeń, przy jednoczesnym utrzymaniu codziennej działalności komercyjnej / handlowej w ramach miejskiej sceny życia.
Dzięki uprzejmości Aedas Projekt będzie centralnym punktem w Linkong Business Park, gdzie ludzie będą się gromadzić i wymieniać.
Przesunięcie formy architektonicznej, nawarstwianie i wzór cyrkulacji wyrażały koncepcję Przekraczania w kategoriach architektonicznych.
Funkcjonalna interakcja i przestrzenne rozszerzenie między wnętrzem a zewnętrzem dodatkowo wzmacnia i uzupełnia koncepcję połączonego pionowego salonu z gablotą w Urban Crossing.
Dzięki uprzejmości Aedas
[patrz też: mrówka sulejów, kubik betonu cena, mrówka strzyżów ]

Powiązane tematy z artykułem: kubik betonu cena mrówka strzyżów mrówka sulejów