Budownictwo wczoraj i dzis : Wideo: Oki Sato z nendo

Nendo po japońsku oznacza swobodne formowanie gliny prawie jak Play-Doh, założyciel Oki Sato idzie dalej, aby dalej opisać znaczenie reprezentujące w końcu.
Elastyczność ..
Firma, którą założył w Tokio w 2002 r.
Po ukończeniu studiów na wydziale architektury Uniwersytetu Waseda, stale zyskuje na popularności (mają teraz drugie biuro w Mediolanie) i uznanie.
Koncentrując się na małych pomysłach, które zapewniają silny wpływ, Sato akcji,.
Nie specjalizujemy się w czymkolwiek, to jest ta historia, która jest ważna..
Projekty Nendo, są w stanie jednocześnie zachować czystość i minimalny czas pozostając przyjaznym lub jak to opisuje Sato, nie chce ich zmrozić, potrzebuje odrobiny humoru .
Spójrz na pracę Nendo na Blogu.
W projekcie PUMA House zastosowano schody w kształcie winorośli, nadając przestrzeni niepowtarzalny charakter, a kluczowe trampki dla sneakersów PUMA.
Efektem tego są słowa firmy, mocne przypomnienie, że ćwiczymy codziennie nasze ciała, wchodząc i schodząc po schodach, a także łącząc wzrokowo ze schodami i podium stadionu, aby wprowadzić w PUMA ważne relacje ze sportem.
Schody wprowadzają poczucie ruchu do wnętrza, umożliwiając trójwymiarowy wyświetlacz produktu, który w pełni wykorzystuje jego przestrzeń i pozwala odwiedzającym doświadczyć światopoglądu PUMA.
[patrz też: wniosek na wycinkę drzew, nadproże strunobetonowe, kafle cementowe ]

Powiązane tematy z artykułem: kafle cementowe nadproże strunobetonowe wniosek na wycinkę drzew