Budownictwo i architektura : CANSTRUCTION Wystawa w Nowym Jorku

The Candard Hotel od DeSimone Consulting Engineers 9 listopada w World Financial Center wszyscy są zaproszeni do obejrzenia dwudziestu sześciu najlepszych firm architektonicznych, inżynieryjnych i projektowych Nowego Jorku, które spędzą pełen adrenaliny wieczór, konfigurując ponad 100 000 puszek jedzenia w rzeźby przeciwstawiające się grawitacji dla Canstruction, wystawy, konkursy projektowe i jedzenie w puszkach, aby pomóc nakarmić głodnych nowojorczyków w potrzebie w czasie Święta Dziękczynienia.
Choć wstęp jest bezpłatny, odwiedzający wystawę zachęcani są do wspierania tej sprawy poprzez dostarczanie wysokiej jakości nietrwałej żywności, takiej jak tuńczyk, fasola i warzywa w puszkach.
Coroczne targi sztuki, konkursy na projekty i przejażdżki po jedzenie to wszystko, Canstruction.
podnosi świadomość głodową, rzucając wyzwanie zespołom architektów i inżynierów, aby tworzyć arcydzieła pop-artu w całości wykonane z nieotwieranych puszek pożywienia.
Oszałamiające wyniki będą wyświetlane od 10 do 21 listopada, zanim zostaną przekazane do City Harvest w celu dostarczenia ich do lokalnych programów żywnościowych.
Więcej informacji o wystawie i zdjęciach zeszłorocznych zwycięzców po przerwie.
W tym roku w Nowym Jorku Canstruction.
Na wystawie zaprezentowanych zostanie 26 zespołów z najlepszych firm architektonicznych, inżynieryjnych i projektowych.
Podczas gdy każdy zespół spędza miesiące na planowaniu i projektowaniu swoich zgłoszeń, mogą oni spędzić tylko jedną pełną adrenaliny noc, aby skrupulatnie układać i koordynowad kolorowe puszki w kapryśne, szalenie pomysłowe wyczyny inżynierii.
Ubiegłoroczne wydarzenia sięgają od pary rosyjskich lalek lęgowych utworzonych z ponad 3500 puszek do repliki Hotelu Standardowego, otaczającego Highline, wykonanego niemal wyłącznie z puszek tuńczyka.
Building Blocks Against Hunger firmy FXFOWLE / WSP Flack i Kurtz Rzeźby zostaną ocenione przez panel ekspertów, w tym Michael Arad, projektant World Trade Center Memorial; Annie Block, redaktor magazynu Interior Design; Jeff Andrews, słynny projektant wnętrz w Kalifornii; Mary-Jean Eastman, FAIA, MRAIC, IIDA, założycielka międzynarodowej firmy zajmującej się architekturą i projektowaniem, Perkins Eastman; Richard Hayden, FAIA RIBA, Managing Principal w Swanke Hayden Connell Architects; Ellie Krieger, autor bestsellerów z New York Timesa, laureat nagrody Fundacji Jamesa Bearda i gospodarz Food Networks.
Healthy Appetite ;.
Wade Burch, CEC, szef kuchni w SouthWest NY i zdobywca pierwszego miejsca w serii Food Network.
Chopped;.
I Chip Wade, Master Carpenter na HGTV.
Curb Appeal: The Block.
i HGTV.
s.
Zaprojektowany do sprzedaży..
Downside-up: Jeden może zrobić różnicę przez HLW International To już czwarty rok z rzędu.
zmieni Światowe Centrum Finansowe w spektakularną galerię żywnościowo-rzeźbiarską.
Nowy Jork jest jednym z ponad 100 miast na całym świecie biorących udział w międzynarodowym konkursie.
Od Canstruction przekazano ponad 13 milionów funtów żywności.
została założona w 1992 roku.
Kan Kong przez Roberta Silmana Associates w Nowym Jorku, Canstruction.
został przedstawiony przez Arts World Financial Center i wyprodukowany przez Canstruction New York, Inc., oraz New York Chapters Society for Design Administration i American Institute of Architects.
Canstruction.
pozostanie na wystawie od 10 listopada do 21 listopada 2011 r., od 10 rano do 6 wieczorem codziennie i do 17:00 w dniu 21 listopada w kompleksie World Financial Center.
Myślę, że mogę przez MTA w Nowym Jorku
[podobne: węglobud, meble cuba, nadproże strunobetonowe ]

Powiązane tematy z artykułem: meble cuba nadproże strunobetonowe węglobud